x

1994 yılında profesyonel fotoğrafçılara yönelik hizmetler ve dijital baskı sistemleri alanında faaliyetlerine başlayan Formtek, geçen 11 yıllık süre içerisinde teknolojiyi yakından takip etmiş ve hizmet verdiği alanlarda önemli bir isim yapmıştır.

Fotoğrafçılıkla başladığı hizmetlerine kısa bir süre sonra dijital baskıyı da eklemiş ve ağırlığını daha çok bu sektöre vermiştir. Kısa bir süre öncesine kadar yalnızca iç mekân baskı ile müşterilerine hitap eden Formtek, gelişen piyasa koşulları ve gelen yoğun talepler üzerine dış mekân baskı ünitesini de bünyesine katarak dijital baskı konusunda tam hizmet veren bir kuruluş haline gelmiştir.

Baskının yanında fuar standları tasarımı, projelendirilmesi ve kurulumu, 3 boyutlu lentiküler görüntü, dış cephe kaplamaları ve araç giydirme konularında da faaliyet gösteren Formtek’in en önemli prensibi gece ya da gündüz, ihtiyaç duyulduğu anda hızlı ve kaliteli çözümlerle müşterisine en iyi hizmeti vermektir.

İç ve dış mekân baskılarda en yüksek baskı ve malzeme kalitesi anlayışını kurulduğu günden bu yana sürdüren Formtek, sektörüyle ilgili teknolojik gelişmeleri ve yeni çıkan sistemleri yakından takip etmektedir. Faaliyetlerine Ilford Projet 50 iç mekân baskı makinesi ile başlayan Formtek’in makine parkında bugün gelişen teknolojiye uygun olarak 3 adet Encad 850 iç mekân baskı makinesi, 1 adet Infinity YF-8320C dış mekân baskı makinesi, Mac-Tac laminasyon makinesi bulunmaktadır. İç mekânda 150cm, dış mekânda ise 500cm. genişliğe kadar baskı yapılabilmektedir.

Sürekli yenilenen iş dünyasında firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için çözüm arıyorsanız; HOŞGELDİNİZ!