x

HAKKIMIZDA

Master Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Tasarım & Uygulama San. Tic. Ltd. Şti. Şirketimizin temelleri 1953 yılında Cafer ÖZDEMİR tarafından atılmıştır.

Ustalıktan başlayarak şirketlerşen MASTER günümüzde bir çok inşaat hizmetinde tecrübesini ortaya koyarak kaliteli işlere imzasını atmaktadır.

Master olarak yapmış olduğumuz işlerin kalitesi ve başarısıyla bir dünya markası olan ünlü American Siding markasının İstanbul Ana Bayii olduk. İş kalitesini arttırarak 2013 yılında American Siding Edirne Ana Bayii olarak büyümeğe devam etmekteyiz.

American Siding deki başarımzı diğer dış cephe kaplama, mantolama, betopan işleri ile çatı tadilat ve izolasyon işlerinde de göstermeye devam etmekteyiz.

 

Misyonumuz

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeyen, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark oluşturarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektir.

 

Vizyonumuz

Gücünü, dürüstlük ve takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren uluslararası bir firma olmaktadır.